Únor 2012

Marni pro H&M

25. února 2012 v 12:23 | Annie |  favorite
Už je to nějaký ten pátek co jsme se mohli dozvědět, že módní řetězec h&m spolupracuje s další velkou značkou jako je Marni. Kolekci můžete koupit 8.Března v h&m Na Příkopech. Kolekce bude mít pravý nádeh Marni.


Něco málo o Marni- Značka vznikla v roce 1994, kdy její zakladatel pocházející z rodiny kožešníků, navrhl první kolekci z kožešiny, která v té době nebyla populární. způsobil šok a vělký návrat ke kožešinám. Později jako protest vůči sexualismu celé módní branže vznikla kolekce plná potisků, grafiky , kubismu a všechny tyto prvky můžete vidět již dodnes i v h&m kolekci.


V této kolekci můžete v ní najít spoustu barevných potisků, kvalitního a příjemného materiálu - hedvábí nebo bavlněný popelín. To vše v duchu Bauhausu. Pánská kolekce bude v jemnějším duchu - uvolněnější a decentnější. Jelikož jsem žena a více než 3/4 čtenářek také budu se zabívat spíše dámskou kolekcí, která na sobě bude nést živé barvy a potisky . Stříhy oděvů zůstanou v Marni stylu což znamená žakárové vzory, plisované sukně a zkrácené kalhoty. Hodně se mi líbí doplňky - peter pan límečky, boty, náhrdelníky. Krom toho pořád se mi líbí zachování elegantního stylu.Já osobně se těším, ale mrzí mě, že na vybírání nebudu mít ani hodinu( proto si vybírám favority na internetu) . Takže pak musím s plnými taškami naklusat na testy do školy! Doufám, že budeme mít technologii a materály abych se pochlubila jak jsem zkoumala přišitá zdrhovadla, švy, knoflíkové dírky a taky tkaninu :D