Prosinec 2011

Pleteme ...!

26. prosince 2011 v 19:42 | Ann |  Chamber of Secrets

Mamka našla jeden návod na internetu a uložila mi obrázky . Chtěla mi tím říct , že když se mi v obchodech nelíbí pletené věci ( jednak se mi nelíbí zpracování , tvar a jednak se mi nelibí kvalita ) , tak si mám uplést něco sama ! Dala jsem na její radu a zítra se jdu kouknout po nějakých pěkných klubíčcích a taky si upletu jednu šálu :D a kdyby se mi to podařilo možná Vám nějaké na blogu nabídnu . Ted' Vám pouze nabídnu obrázky , které mamka našla a mě se moc líbí !


Autumn with Ell

17. prosince 2011 v 16:13 | Ann |  Photo
Přemýšlela jsem čím bych Vás potěšila dnes a jelikož je počasí opět pěkně hnusné a není ani žádný sníh ( tedy alespoň v Praze ne ) tak Vám ukážu podzimní fotky , které jsem nafotila s mojí skvělou kamarádkou . Doufám , že Vám zpříjemní den a budou se Vám líbit ! :)
Budu ráda za každý komentář , Annié :)

My new analog camera

17. prosince 2011 v 2:24 | Ann |  Photo

Našla jsem doma staarý fot'ák na filmy a hned jsem se rozhodla ho vyzkoušet . První dvě fotky jsou pořízené v den přeprodeje kolekce Versace pro H&M . na druhé je vyfocen ten krásný fot'ák a poslední tři jsou zahalené ve smogovém podzimu . Doufám že se líbí :)


Kate Moss pro Rimmel

16. prosince 2011 v 21:46 | Ann |  cosmetics
Máte rády Kate Moss ? Protože já jí miluji !

O to víc miluji její kolekci dekorativní kosmetiky a jsem ráda za to , že opět spolupravuje s Rimmel .Sice je to delší doba , kdy se v drogeriích kosmetika objevila , ale i tak se o ní s Vámi chci podělit .
Nejvýznamější věcí této kolekce jsou krémové rtěnky . Rtěnky jsou v krásných podzimních sedmi barvách od plet'ové až po fialovou . Obal rtěnek krásně vystihuje Kata rockerské kouzlo. Co se týče kvality a výdrže rtěnky je třeba sledovat jestli se rtěnka už nerozpouští . Co mě ještě zklamalo je asi to , že barvy na fotkách vypadají jinak než v realitě , ale i tak si určitě nejakou vyberete:) a co se ceny týče je přímo pohádková !

Kate+moss_large