Říjen 2011

Sunset Shoot

29. října 2011 v 2:16 | annie Kooks
Konečně jsem přemluvila svojí nejlepší kamarádku aby se mnou nechala nafotit ! Není jí moc vidět do obličeje , ale chtěla jsem už delší dobu něco takového zachytit a ted' se mi to povedlo. Mám v hlavě ještě spousty nápadů , bohužel mi nikdo nechce pózovat . Takže je tu jedinečná nabídka . Kdo by chtěl nafotit outfity nebo podobné věci napište mi !Doufám , že se Vám fotky budou líbit . Mějte se krásně :)

55.výročí naší školy + converse block party .

13. října 2011 v 1:28 | Annié |  Chamber of Secrets

Pokud nemáte plány na sobotu tady pro vás dva mám !

55. výročí naší školy mi nádherně pokazilo plány ! Dělat hostesku v sobotu , kdy si užívám krásnýho volna je fakt super . Tak alespoň doufám , že se na celou tu výstavu , módní přehlídku a jak třeba probíhá výuka v hodinách přijdete podívat . Mimochodem jsem slyšela , že mají přijít návrháži , kteří na té škole kdysi studovali např. Klára Nademlýnská , Radka Sirková ( zakladatelka chatty ) atd. Nevím co je na tom pravdy , ale kdyby ne tak alespoň můžete vidět mě :D Všechno najdete na stránkách http://www.vosonspso.cz/ .


V den se v tu samou krásnou podzimní sobotu 15.října uskuteční Corverse block party v Galerie Trafačka ! Jistě jste to už slyšeli , četli a viděli u mnohých bloggerek včetně Lucy . Těšit se můžete na bohatý program jako například módní přehlídku značky Converse . Soutěž v Streetdance battle , taky na výborný skateboardisty a to všechno zakončíme výbornou párty ! Nejlepší na tom všem je , že to bude ve stylovém prostředí kde se můžete seznámit se stylovými lidmi a taky vidět' mě a měly by jste mě přijít pozdravit , protože opět tuhle celou akci fotím pro Czech Original Fashion . Budu ráda když konečně uvidím nějaké zajímavé lidi a skvělé outfity :)

Autumn in Venice

2. října 2011 v 21:37 | Annié |  Photo

Musím se Vám pochlubit ! opět jsem byla v benátkách na návštěvě u tátového bratra , který se tam přistěhoval z bulharska . Podzimní Benátky jsou něco úžasného a dechberoucího . Nejenomže jsem si tam pořídila krásné fotky , ale také spustu krásných kousků jak oblečení tak kosmetiky a také odtamtud pochází má krásná rybička Voldemort ! :) Omlouvám se za krátké články a pár fotek , bohužel ted' nemám čas ani na to ustlat si postel :/ Krásný večer :)
Snímky jsou focené mnou abyčejným digitálem , dodala jsem jim sytost ve photoshopu cs5 . kdyby jste měli jakékoliv otázky ohledně focení , mě nebo potřebuje radu : http://www.formspring.me/AnnieDeneuve